ERYKAH BADU.

 Oto Dorotka i jej magiczna kurteczka.  Kiedy ją skończyłam dosłownie się rozpłynęłam. Założyłam ją na siebie i nie chciałam zdjąć. No ale cóż musiałam oddać. Zawsze mam z tym problem. 

Dorotka jak widać na załączonym obrazku kocha Erykah Badu. Kurtkę zamówił dla niej jej ukochany narzeczony z okazji urodzin. 

Jak się pewnie domyślacie jej właścicielka jest przeszczęśliwa, że będzie mogła ją założyć na koncert Eryki, który odbędzie się juz w tym miesiącu. Cisną mi się pod palce tutaj magiczne emotikony dzięki którym mogłabym pokazać wszystkie emocje, które doprowadzają mnie do szczęścia ale niestety mam ograniczone możliwości na mojej stronie. Kocham robić dla Was takie niespodzianki! Dziękuje że mogłam być częscią tej pięknej historii. PEACE & LOVE.
Piękne obrazek Solange i maskotka Szczurek Jurek to dzieło mojej siostry Duśki Wacławik sprawdźcie jej facebooka Dee Projekt   
drugi obrazek wykonał Mazak Luiza

Witaj, chciałbym przerobić kurtkę jeansowa męża i mam swój projekt ( to znaczy obrazek, zdjęcie, jakie chciałbym na jej plechach umieścić) czy jest to do zrobienia? Jaki jest koszt?pozdrawiam Luiza

Imię / Pseudonim:

Napisz wiadomość: