Stare, nowe buty. 


Pepitka, inaczej kurza stopka jest jednym z moich ulubionych wzorów. Będąc w hurtowni materiałów niedaleko mojego domu znalazłam kawałek flauszu, z którego postanowiłam uszyć płaszcz. I tak się zaczęło. Zainspirowało mnie to do stworzenia kolekcji Make Up Artist. Wygodne, elegancko sportowe ciuchy z elementami kojarzącymi się z Make Up 'em. 
Flauszowymi ścinkami pozostałymi po uszyciu płaszcza, stuningowałam kurtkę marki Replay. 
Na koniec przyszedł czas na stare buty Reebok Classic. Nie chciałam się z nimi rozstawać, leżały zniszczone i smutne. Pewnego dnia przy kręceniu kolejnego odcinka programu "Sablewskiej sposób na modę" poznałam ciekawą dziewczynę. Martyna Zastawna współwłaścicielka marki WOSH WOSH. Dziewczyny przerabiają stare buty na nowe. Ja poprosiłam o wzór pasujący do mojej kolekcji. Oceńcie same czy pasują. 
Moja podręczna torba do pracy jest idealna na kosmetyki do makijażu i włosów. Zrobiłam ją własnoręcznie. Berecik to pamiątka z ostatniej podróży do Londynu. Idealnym zwieńczeniem stylizacji są okulary przeciwsłoneczne marki Blocx.Płaszcz: Dad's Studs,    Torba: Dad's Studs,    Buty; Reebok, odnowione przez Wosh Wosh    Okulary; Blocx    Etui na telefon: Moschino
Foto Stylizacji: Grzegorz Kielan
Foto Butów: Wosh Wosh
Foto Lookbook: Katia SerekImię / Pseudonim:

Napisz wiadomość: